Slovenský jazyk   English language
Poslať e-mail  Pridať do záložiek VIS s.r.o.

Malopodlažný bytový dom - Object A 

Hospodarska ulica, PN

 

 

        

 

 

Celkový opis projektu

 

Bytový dom - Objekt A sa nachádza v príjemnej lokalite mesta Piešťany na Hospodarskej ulici, kde je už postavený bytový dom - Objekt B. Celková plocha v okolí bytového domu bude spevnená zámkovou dlažbou. Na východnej časti pozemku bude vyčlenených päť vonkajších parkovacích miest. Na západnej strane je medzi dvoma bytovými domami vytvorená vegetačná oblasť. 

 

Objekt A je riešený ako trojpodlažný bytový dom s polokrytým schodiskom a pultovou strechou. Na každom podlaží sú naprojektované tri byty. Celkovo sa tu nachádza sedem trojizbových bytov, jeden dvojizbový a päťizbový mezonet. Byty na prízemí majú vytvorené predzáhradky, prístupné priamo z obytných miestností a oddelené od verejných častí pozenku. Na prízemí je spoločná miestnosť na odkladanie byciklov.

 

Obytné miestnosti sú orientované na juh, na severnú časť sú orientované vedlajšie priestory bytov. Dva dvojizbové byty a jeden dvojizbový na prízemí majú vytvorené predzáhradky, pristupné priamo z obytných miestností. Ostatné byty na poschodiach majú jeden alebo zdvojený balkón, ktoré sú taktiež priamo prístupné z dvoch obytných miestností bytov. 

 

Štandardné vybavenie bytov Holo byt

 

- bezpečnostné a protipožiarne vchodové dvere ADLO

- plastové okná a dvere Prowin s izolačným dvojsklom

- všetky miestnosti bytov budú omietnuté sadrovými omietkami

- elektrické podlahové kúrenie s elektrickými termostatmi, možné regulovať v každej miestnosti bytu

- v byte sa budú nachádzať všetky rozvody IS (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kanalizácia)

 

  súčasťou vodoinštalácie je prívod studenej a teplej vody do bytu v požadovanej dimenzii

  kanalizácia je riešená plastovými potrubiami v požadovanej dimenzii, šúčasťou rozvodu v byte je napojenie na stupácie potrubie, vývody na umývadlo, drezy, vývody na WC, vaňu, práčku, podľa projektovej dokumentácie

 

- nainštalované zvončeky, telefón, vypínače a poštové schránky

- pripravené všetky prípojkové rozvody na telefón, internet, kamerový systém a televízor

- interier bytu je možné dorobiť podľa individuálnej požiadavky

 

Štandardné vybavenie holo byt neobsahuje kuchynskú linku, obkladačky, dlažby a sanitu v kúpeľni, konečná úprava podláh, interierové dvere a zárubne.